Fieldset
Nezabudnuteľné zážitky
Denné a pobytové tábory v Kaštieli Patrovec
Fieldset
Nezabudnuteľné zážitky
Užite si u nás ten najlepší oddych, ale i zábavu

Vitajte na Kaštiel Patrovec

Kaštieľ Patrovec

Vitajte

Vítame Vás na stránke nášho krásneho kaštieľa. Nachádza sa v osade Patrovec, ktorá je súčasťou Veľkej Hradnej. Jeho história sa spája s rôznymi slávnymi osobnosťami z minulosti a je opradený nespočetným množstvom zaujímavých príbehov. Radi by sme vám ho však predstavili v dnešnej podobe.

Ubytovanie

Kaštieľu vdychujeme nový život, ale nezúfajte!​

Izby sú čisté a útulne zariadené.

Máme pre vás k dispozícií aj dve chatky s kuchynkou a sociálnym zariadením, len pár krokov od samotného kaštieľa. Čo viac si môže človek priať, ako si oddýchnuť od rušného mesta v lone prírody? Veď príďte sa presvedčiť!

Cenník

Špeciálne podujatia

Eventy, oslavy, stretnutia

Organizujeme rôzne akcie - kultúrne, športové, programy pre deti, meditačné cvičenia a iné. 

Našim cieľom je rozšíriť pre Vás ponuku zábavy ako pre tých najmenších tak i pre dospelých. Nezmeškajte žiadnu akciu.

Podujatia

SVADBY

Svadba v kaštieli? To je predstava ako z rozprávky!​

Chcete zažiť tú najkrajšiu a najčarovnejšiu svadbu? Náš kaštieľ je vám k dispozícií pre splnenie Vášho vysnívaného dňa. Nenechajte si ujsť túto perfektnú príležitosť a zarezervujte si ten najlepší dátum.

Online rezervácia

Ponuky pre školy

Kaštieľ nadväzuje na svoju tradíciu škôl v prírode a po rekonštrukcii ponákame školám klasické týždňové školy v prírode, školské výlety, deň školy v prírode, adaptačné programy, rozlúčkové akcie, rôzne vzdelávacie akcie, prenájom priestorov.

Zrekonštruované izby, krásna príroda, bezpečné okolie, chutná kuchyňa a starostlivý personál sú zárukou spokojnosti nielen škôl ale i detí a ich rodičov.

Denné a pobytové tábory

Realizujeme jarné tábory, letné tábory - denné i pobytové. Menšie deti obľubujú tábor Hravé zvieratká s bohatým programom, zábavnými i poučnými aktivitami. Milovníci koní zase majú radi Letné ródeo, kde sa učia ako sa starať o kone a samozrejme aj jazdiť.

Deti trávia čas v prírode, podnikajú výlety do okolia, hrajú hry, súťaže, ... a jednoducho veľa zábavy.

Ubytované sú v zrekonštruovaných nových izbách, spia na kvalitných posteliach a matracoch, a strava je vyvážená zdravá, domáca. Vieme sa prispôsobiť aj rôznym zdravotným obmedzeniam.

Náš personál sa o deti stará s láskou a sú u nás v bezpečí.

Tábory

Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

Firemné akcie

Konferencie

Naše priestory sú k dispozícií i pre firmy. Zorganizujte u nás firemné akcie, školenia alebo semináre a potešte svojich zamestnancov pobytom v prírode. Čerstvý vzduch Vám dodá nové rozhľady a nabije Vás energiou!

Napíšte nám

Lokalita

Kaštieľ sa nachádza na polceste medzi Dubodielom a Trenčianskym Jastrabím v osade Patrovec. Osada sa nachádza na úpätí Inovca, v nadmorskej výške 336 m. Kaštieľ bol v minulosti využívaný rôznymi inštitúciami, napríklad ako Škola v prírode, alebo ako riaditeľstvo Štátnych lesov.

Kontakt

Príroda

Príroda v okolí osady je zaujímavou lokalitou pre turistov, hubárov, našincov i cudzincov. V tesnej blízkosti sa nachádza i prírodná pamiatka Svinica, ktorá bola zachovaná pre vedecké a výskumné ciele, pretože tu prežívajú ohrozené rastliny i živočíchy. Máte záujem dozvedieť sa viac o histórií?

Informácie o novinkách