Fieldset
Nezabudnuteľné zážitky
Denné a pobytové tábory v Kaštieli Patrovec
Fieldset
Nezabudnuteľné zážitky
Užite si u nás ten najlepší oddych, ale i zábavu

Vitajte na Kaštiel Patrovec

Kaštieľ Patrovec

Vitajte

Vítame Vás na stránke nášho krásneho kaštieľa. Nachádza sa v osade Patrovec, ktorá je súčasťou Veľkej Hradnej. Jeho história sa spája s rôznymi slávnymi osobnosťami z minulosti a je opradený nespočetným množstvom zaujímavých príbehov. Radi by sme vám ho však predstavili v dnešnej podobe.

Ubytovanie

Kaštieľu vdychujeme nový život, ale nezúfajte!​

Izby sú čisté a útulne zariadené.

Máme pre vás k dispozícií aj dve chatky s kuchynkou a sociálnym zariadením, len pár krokov od samotného kaštieľa. Čo viac si môže človek priať, ako si oddýchnuť od rušného mesta v lone prírody? Veď príďte sa presvedčiť!

Cenník

Špeciálne podujatia

Eventy, oslavy, stretnutia

Pravidelne organizujeme rôzne koncerty, programy pre deti, športové kurzy i meditačné cvičenia. 

Našim cieľom je rozšíriť pre Vás ponuku zábavy ako pre tých najmenších tak i pre dospelých. Nezmeškajte žiadnu akciu.

Podujatia

SVADBY

Svadba v kaštieli? To je predstava ako z rozprávky!​

Chcete zažiť tú najkrajšiu a najčarovnejšiu svadbu? Náš kaštieľ je vám k dispozícií pre splnenie Vášho vysnívaného dňa. Nenechajte si ujsť túto perfektnú príležitosť a zarezervujte si ten najlepší dátum.

Online rezervácia

Šport a relax

V našom kaštieli si môžete dopriať príjemný relax nielen po náročnom dni. V areáli ponúkame našim klientom priestor pre aktívny oddych, ale i pohladenie tela a duše. Naši klienti tu nájdu i ďalšie zaujímavé prvky, ako je reštaurácia, masáž či saunu.

Denné a pobytové tábory

Kemp snov je našou veľkou tohtoročnou letnou NOVINKOU! Prinášame vám jedinečný detský pobytový tábor. Vydajte sa s nami za tajomstvami čarovnej truhličky, ktorá vaše ratolesti vtiahne do magického sveta plného hier, zábavy a zážitkov.

Nechajte nazrieť vaše detičky bližšie do sveta koní a jazdenia v dennom tábore Letné ródeo. Pripravili sme pre ne jazdeckú školu v areáli Kaštieľa Patrovec neďaleko od Trenčína. Všetci malí i veľkí milovníci koní si tu prídu na svoje.

Tábory

Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

Firemné akcie

Konferencie

Naše priestory sú k dispozícií i pre firmy. Zorganizujte u nás firemné akcie, školenia alebo semináre a potešte svojich zamestnancov pobytom v prírode. Čerstvý vzduch Vám dodá nové rozhľady a nabije Vás energiou!

Napíšte nám

Lokalita

Kaštieľ sa nachádza na polceste medzi Dubodielom a Trenčianskym Jastrabím v osade Patrovec. Osada sa nachádza na úpätí Inovca, v nadmorskej výške 336 m. Kaštieľ bol v minulosti využívaný rôznymi inštitúciami, napríklad ako Škola v prírode, alebo ako riaditeľstvo Štátnych lesov.

Kontakt

Príroda

Príroda v okolí osady je zaujímavou lokalitou pre turistov, hubárov, našincov i cudzincov. V tesnej blízkosti sa nachádza i prírodná pamiatka Svinica, ktorá bola zachovaná pre vedecké a výskumné ciele, pretože tu prežívajú ohrozené rastliny i živočíchy. Máte záujem dozvedieť sa viac o histórií?

Informácie o novinkách