Fieldset
Nezabudnuteľné zážitky
Užite si u nás ten najlepší oddych, ale i zábavu

Vitajte na Kaštiel Patrovec

Kaštieľ Patrovec

Vitajte

Vítame Vás na stránke nášho krásneho kaštieľa, ktorý sa nachádza v objatí Dubodielskych lesov. Jeho história sa spája s rôznymi slávnymi osobnosťami z minulosti a je opradený nespočetným množstvom zaujímavých príbehov. Radi by sme vám ho však predstavili v dnešnej podobe.

Podujatia

Eventy, oslavy, stretnutia

Pravidelne organizujeme rôzne koncerty, programy pre deti, športové kurzy i meditačné cvičenia. 

Našim cieľom je rozšíriť pre Vás ponuku zábavy ako pre tých najmenších tak i pre dospelých. Nezmeškajte žiadnu akciu.

Podujatia

Ubytovanie

Kaštieľu vdychujeme nový život, ale nezúfajte!​

Máme pre vás k dispozícií ubytovanie v dvoch útulných drevených chatkách, len pár krokov od samotného kaštieľa. Čo viac si môže človek priať, ako si oddýchnuť od rušného mesta v lone prírody? Veď príďte sa presvedčiť!

Cenník

SVADBY

Svadba v kaštieli? To je predstava ako z rozprávky!​

Chcete zažiť tú najkrajšiu a najčarovnejšiu svadbu? Náš kaštieľ je vám k dispozícií pre splnenie Vášho vysnívaného dňa. Nenechajte si ujsť túto perfektnú príležitosť a zarezervujte si ten najlepší dátum.

Online rezervácia

Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

Firemné akcie

Konferencie

Naše priestory sú k dispozícií i pre firmy. Zorganizujte u nás firemné akcie, školenia alebo semináre a potešte svojich zamestnancov pobytom v prírode. Čerstvý vzduch Vám dodá nové rozhľady a nabije Vás energiou!

Napíšte nám

Lokalita

Kaštieľ sa nachádza na polceste medzi Dubodielom a Trenčianskym Jastrabím v osade Patrovec. Osada sa nachádza na úpätí Inovca, v nadmorskej výške 336 m. Kaštieľ bol v minulosti využívaný rôznymi inštitúciami, napríklad ako Škola v prírode, alebo ako riaditeľstvo Štátnych lesov.

Kontakt

Príroda

Príroda v okolí osady je zaujímavou lokalitou pre turistov, hubárov, našincov i cudzincov. V tesnej blízkosti sa nachádza i prírodná pamiatka Svinica, ktorá bola zachovaná pre vedecké a výskumné ciele, pretože tu prežívajú ohrozené rastliny i živočíchy. Máte záujem dozvedieť sa viac o histórií?

Informácie o novinkách